Artykuły z wiadomościami

Jan 02.02.2021

Budowanie balkonów

Polecane: Centrum Medycyny Manualnej

Budowanie balkonów to odpowiednie rozwiązanie nie tylko wtedy, gdy mamy dużo miejsca. Jest to również przydatne rozwiązanie, gdy budynek ma zbyt wysokie lub zbyt niskie piętra. Z takiego rozwiązania możemy korzystać na wiele różnych sposobów. Istnieje wiele rodzajów balkonów, niektóre z nich pełnią podobną funkcję jak balkony. Umożliwiają opadanie sufitu lub podniesienie podłogi.

Tego typu balkony różnią się przede wszystkim warunkami, w jakich zostały wzniesione. Na przykład stosuje się mocowanie ścienne. Składa się z szeregu stalowych ogniw przynitowanych do ściany. Łączniki stalowe mocowane są do powierzchni podłogi lub innych elementów materiału budowlanego, z którego wykonane są balkony. Zazwyczaj stosuje się liny stalowe, z wyjątkiem systemu pokrycia dachowego, który jest wsparty arkuszami styropianu. W swojej konstrukcji muszą być starannie przygotowane w jak najwyższym stopniu. Powinny być montowane na górnej i dolnej powierzchni dachu. Rusztowanie jest zwykle umieszczane na górnej powierzchni podłogi. Ponadto należy zadbać o to, aby stalowe liny nie uległy deformacji z powodu nierówności powierzchni stali i efektu przechylenia rusztowania.

Podsumowując, tego typu balkony to dobre rozwiązanie, gdy mamy za wysokie lub za niskie podłogi.

Polecane: narzędzia FESTOOL


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: typustalowe, stosuje, zbyt, mamy, powierzchni, balkonowy warzywnik, balkonowa rehabilitacja, balkonowa 4, balkonowe osłony, balkonowe rośliny, balkonowa wędzarnia,