Artykuły z wiadomościami

Jan 05.02.2021

mają świetne wspomnienia, dają nam wskazówki, co jeść i gdzie mogą to spożyć.

Polecane: Kurs masażu koni

1. Zwierzęta karmione dietą bogatą w warzywa - takie jak: marchew, seler, buraki, rutabas, kapusta włoska, sałata i pomidory są bardziej wrażliwe na sód i inne plamy dietetyczne niż zwierzęta karmione dietą zawierającą takie składniki jak: kukurydza, owies , ziemniaki, mleko, masło i ser.

2. Suche mięso zniszczy działanie beta-karotenu we włosach - nie wnika w warkocz i jest wchłaniany przez włosy. W przypadku tłustej skóry, przetłuszczającej się sierści i słomkowej sierści warto zaopatrzyć się w beta karoten od zwierzęcia, któremu obcięto pazury.

3. Włosów suchych i szorstkich nie można zagęścić - włosy na skórze głowy należy zagęścić, aby zwiększyć ochronę ich struktury przed czynnikami zewnętrznymi.

4. Im grubsze włosy, tym więcej trzeba wydać na zagęszczającą odżywkę. Najlepiej kupować w paczce po osiem sztuk. Możesz je znaleźć, odwiedzając hurtownie zwierząt.

5. Tłuszcze zwierzęce - można to podzielić na nienasycone kwasy tłuszczowe, nasycone kwasy tłuszczowe lub oba. Pierwszy z nich, np. z oliwy z oliwek jest również wysoce mineralokolagenokolagenem. Jest bardzo dobry dla włosów, ponieważ zawiera dużo wapnia.

6. Warto uważać na produkty pochodzenia zwierzęcego, które zawierają duże ilości wyżej wymienionych kwasów tłuszczowych.

7. Uważaj na lanolinę - może być źródłem niebezpiecznej i rakotwórczej substancji. Unikaj mycia lub suszenia lanoliny lub jej pozostałości.

8. Jeśli masz zniszczone lub masz we włosach naturalne barwniki, usuń je szczoteczką i wysusz włosy - pomoże to usunąć naturalny barwnik z włosów

11. Warzywa i owoce są najlepszym źródłem witamin C, E, witamin z grupy B i minerałów. Owoce i warzywa zawierają duże ilości witaminy C i są bogate odpowiednio w witaminy A i B.

12. Myj włosy dwa razy dziennie - to najlepsza metoda na utrzymanie zdrowej skóry głowy i stylizację włosów. Może wystąpić przebarwienie.

13. Warto używać organicznych farb do włosów, które są wytwarzane w sposób organiczny - farb, które nie zawierają sztucznych barwników.

Polecane: ptbo.org.pl


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poprzedni artykuł:Tenis jako forma edukacji
Następny artykuł:Wrocławskie promocje
Tagi: włosy, warzywazawierają, zawierający synonim, zawierają hemoglobinę, zawierającą,